wykonamy każde schody

Witamy na stronie firmy STOLAR - BUD

Firma STOLAR - BUD istnieje od 2000 roku.

Głównie zajmuje się produkcją i montażem schodów oraz balustrad prostych i giętych wykonywanych
z drewna z dodatkiem elementów kutych i stali nierdzewnej.

Nasza firma od początku swojego istnienia za główny cel postawiła sobie jakość, solidność i estetykę produkowanych wyrobów. Firma przez cały czas rozbudowuje się, produkuje schody w kraju i zagranicą oraz różnego rodzaju elementy dekoracji wnętrz co oznacza, że cały czas rozszerza swoją działalność. Dzięki współpracy z architektami wnętrz pozwala na zaoferowanie Państwu różnorodnej i bogatej oferty wykonywanych schodów zarówno pod względem rodzaju jak i gatunku stosowanego drewna.

Materiały z których najczęściej wykonujemy schody to dąb, jesion, buk oraz drzewa egzotyczne. Oferujemy także elementy toczone małej architektury (np. słupy, tralki), wykonywane z elementów kutych, stali nierdzewnej lub mosiądzu.

Posiadanie własnej suszarni drewna oraz dużego magazynu gwarantuje uzyskanie wysokiej jakości wykonywanych prac oraz terminowości.

Dużą zaletą oferowanych przez nas schodów jest możliwość indywidualnej aranżacji, duże walory estetyczne oraz cena - zawsze o kilka stopni niższa od konkurencji. Dodatkowo wykonujemy każde schody na życzenie Klienta. Po wstępnej rozmowie telefonicznej lub w siedzibie firmy przyjeżdżamy do Klienta, gdzie na miejscu dokonujemy pomiarów, projektujemy i wyceniamy schody. Ceny są negocjowane i ustalane indywidualnie w zależności od rodzaju schodów.

Dzięki zaawansowanej technice wykonamy każde schody z najwyższą jakością i dokładnością. Po uzgodnieniu projektu i formy schodów, wybraniu poszczególnych elementów (np. tralki, poręcze, konstrukcja) podpisujemy umowę i przystępujemy do wykonania schodów. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze pracowników nasze produkty posiadają wysoką jakość, wykonane są dokładnie i estetycznie oraz terminowo zamontowane w domu Klienta.

Firma STOLAR-BUD zaprasza do zapoznania się z ofertą.


Wszystkie zdjęcia na stronie internetowej są własnością firmy STOLAR - BUD i ukazują projekty przez nas zrealizowane.
Kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie jest zabronione.
© 2009 - 2022 STOLAR - BUD
Stolar - Bud